Pomoc dla Artura- zbiórka zakończona  Fundacja Kwiaty Polskie Dla Pacjenta

Pomoc dla Artura- zbiórka zakończona Fundacja Kwiaty Polskie Dla Pacjenta

Zaproszenie na badanie gęstości kości – Kutno- program zakończony

Zaproszenie na badanie gęstości kości – Łódź- program zakończony

Zaproszenie na badanie gęstości kości – Sieradz – program zakończony

Pomoc dla Damiana- zbiórka zakończona

Pomoc dla Artura- zbiórka zakończona

Wieczór z Elżbietą Mielczarek 23.01.2013

Wernisaż i wieczorek poetycki „Wychodząc z cienia” 12.11.2012

Wieczór z Piotrem Bałtroczykiem 19.06.2012

Pomoc dla Artura- zbiórka zakończona Pomoc dla Artura- zbiórka zakończona

Artur ma 39 lat. Razem z żoną i dwiema wspaniałymi córkami Emilią (4 lata) i Gabrysią (10 lat) mieszka w Jarocinie.

W 2008 roku wykryto u niego guza złośliwego ślinianki przyusznej prawej. Artur kilkakrotnie został poddany zabiegom operacyjnym. W 2009 roku przeszedł 4 operacje usunięcia guza, węzłów chłonnych, części nerwów twarzy oraz fragmentu żuchwy. Początkowo leczenie przyniosło pozytywny rezultat natomiast w 2012 roku wykryto u Artura guzki na płucach- przerzut raka ślinianki. Zły scenariusz zaczął się powtarzać. Kolejne operacje były początkiem do wykrycia wznowienia procesu nowotworowego- guz w obrębie dołu podskroniowego i skrzydłowo- podniebiennego z penetracją w kierunku środkowego dołu czaszki. Kolejna operacja, zabieg neurochirurgiczny i ponowny nawrót choroby, zdiagnozowano u niego guzy na obu płucach.

Od 6 lat walczy z chorobą nie poddając się. Pomimo ciągłych nawrotów choroby nie traci on wiary i siły w walce o swoje życie.

Obecnie jedyną szansą dla Artura jest bardzo kosztowne leczenie w specjalistycznej klinice w Niemczech ponieważ żadna z placówek w Polsce nie jest w stanie mu pomóc.

Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie do ludzi dobrego serca.

Każda złotówka się liczy. Z Waszą pomocą Artur będzie mógł przez następne lata cieszyć się życiem w gronie najbliższych.

Fundacja Kwiaty Polskie Dla Pacjenta uruchomiła specjalne konto, na które mogą Państwo wpłacać pieniądze, aby wesprzeć Artura i pomóc mu żyć normalnie.

Zgoda Ministerstwa na przeprowadzenie zbiórki publicznej

Fundacja Kwiaty Polskie dla Pacjenta z siedzibą w Łodzi, ul. Pomorska 98, pragnie poinformować, że ze zbiórki publicznej, przeprowadzonej na podstawie decyzji nr: 247/2014 z dnia 16.04 2014 r. wydanej przez Ministra Administracji i Cyfryzacji zakończonej w dniu 30.09.2014 r., uzyskała kwotę 7 010,00 zł , (słownie : siedem tysięcy dziesięć złotych).

Zebrane środki finansowe zostały przekazane na dofinansowanie leczenia podopiecznego Fundacji.

Ta strona używa plików cookiesOk, rozumiem.Więcej informacji

4.5 5 15